Skandalima nema kraja: Trudna Anita Stanojlović izrekla šok tvrdnje na račun Milice Veličković – “Imala je trojku sa…”
Anita Stanojlović iznela je šok tvrdnju u rijalitiju nakon što je Milan Milošević pomenuo intervju Milice Veličković i Boškića.
Dodaj sd.rs kao željeni izvor na Googlu
Anđelo Ranković izabrao je omiljenu osobu i odlučio koga vodi u hotel, ali je pažnju ubrzo preuzela trudna Anita Stanojlović, koja je tokom razgovora iznela tvrdnje na račun Milice Veličković i njenog odnosa sa njenim bivšim dečkom Boškom Pejovićem Boškićem.
“Apolon sa Zvezdare” doneo je odluku o izboru omiljene osobe, a njegov potez odmah je izazvao komentare među učesnicima. On je poručio da se u rijalitiju oslanja isključivo na sebe, a zatim otkrio koga vodi u hotel.
– Sam sam u rijalitiju od početka do kraja i tako će biti. Vodim u hotel Bebicu koji znam da neće dolaziti – rekao je Anđelo.
Međutim, Bebica je odmah reagovao i stavio do znanja da nema nameru da propusti boravak u hotelu.
– Idem naravno – rekao je Bebica.
Ubrzo se u razgovor uključila Anita Stanojlović, koja je prokomentarisala Bebičino ponašanje i istakla da je on tokom dana govorio o njoj.
– On je danas samo o meni pričao – rekla je Anita.
Nakon toga, Milan je otvorio temu izjave Milice Veličković iz jednog intervjua, u kojoj je pomenut Anitin odnos sa izvesnim Boškićem.
– Kaže Milica Veličković u nekom intervjuu da si molila njenog drugara Boškića da joj napraviš dete – rekao je Milan.
Anita je na to odmah odgovorila i iznela šok tvrdnju na račun Milice.
– Njenog druga s kojim je ona imala trojku – rekla je Anita.
Ova rečenica odmah je promenila tok razgovora, budući da je Anita pred svima povezala Milicu sa svojim bivšim dečkom i iznela ozbiljnu tvrdnju o njihovom navodnom odnosu.
Svi komentari
(0)
