Zauvek napustila Elitu: Učesnica rijalitija posle hitnog saopštenja Velikog šefa morala odmah da se pozdravi sa ukućanima i izađe iz Bele kuće, evo i zbog čega
Situacija je postala alarmantna.
Dodaj sd.rs kao željeni izvor na Googlu
Voditelj Milan Milošević kasno sinoć je takmičarima ”Elite 9” pročitao hitno saopštenje Velikog šefa.
Sve je bilo vezao za Vanju Živić.
– Elito, nakon konsultacija sa nekoliko lekara specijalista kao i sa Vanjinom doktorkom, produkcija je donela odluka da ona iz zdravstvenih razloga mora odmah da napusti Elitu. S obzirom na to da Vanja već mesecima ne sluša savete svog doktora, a kako je njena zdravstvena situacija ozbiljna, morali smo da donesemo ovakvu odluku kako ne bismo mi odgovarali zbog Vanjine neodgovornosti prema sebi i svom zdravlju.
U pismu je još stajalo:
-Vanja, neophodno je da se odmah spakuješ i napustiš Elitu. U nadi, da ćes u spoljašnjem svetu ozbiljno shvatiti svoju zdravstvenu situaciju i da ćeš poslušati savete lekara, želimo ti brz oporavak. Pozdrav, Veliki sef – glasilo je pismo.
Svi komentari
(0)
