Šok nad šokovima!
U novom izdanju emisije “Pitao bih za druga” na RED televiziji voditelji Stefan Milošević Panda i Jovan Ilić u program uživo uključili su Nenu Opoziciju.
Ona je bez dlake na jeziku govorila o čuvenoj aferi “Bajadera” Anite Stanojlović.
– Da bi ljudi razumeli o čemu se radi to se izdešavalo u sezoni sedam kad je bilo sve sa Matorom. Žana je to prva spomenula jer sve to zna. Meni se javila žena koja je tad radila kao recepcioner u Bajaderi. Njoj je bio potreban novac, ja sam sve otkupila, a od devet snimaka sam pustila samo tri kako bih dokazala da Matora ne laže. Vi ćete sad imati priliku da vidite kako je to izgledalo jer je mala kvarna koliko je teška. Ja sve mogu da prežvaćem ali taj bezobrazluk nikako. Ona zna svoju prošlost, a ona čačka lažima i napada druge. Ona sad može i da ćuti ali joj više ništa ne vredi. To što ste videli na tim snimcima je ništa. Žana nije htela da izađe sa tim jer je prijatelj sa čovekom koji je tad držao Bajaderu. Imam razgovor sa čovek, sve sam snimila. Kad se završila sezona sedam pustila sam. Rečeno mi je da joj se bivši muž bori za starateljstvo i nisam htela da pravim haos i da joj zbog toga uzme dete. Ona je ostavila nerešenu situaciju, ne zna šta se dešava sa detetom, a napada ženu koja nema veze sa tim i svoje dete vuče kao mačka (Milica Veličković) – govorila je Nena.

Foto: RED TV Printscreen
– Ti si istakla da je Anita koristila nedozvoljene supstance sa dvojicom muškaraca. Šta još ima na tom snimku? – pitao je Joca.
– Ona je došla iz Kruševca, došla je da noći u Bajaderu. Ona nije imala novac ni za frizuru, sve joj je platio bivši vlasnik hotela. Ona nije tu spavala jedan dan toje laž nego par dana i tu se tih par dana dešavalo sve i svašta. Tu je kao na železničkoj stanici. Odmah da kažem da ni na jednom snimku nema s*ksa, ali kad je neko sa jednim muškarcem, drugim, trećim, pa iz sobe u sobu… Ona sedi na krevetu sa dvojicom, svi su razgaćeni i radi se šta se radi. Tad je Žana upala sa recepcionerkom – govorila je Nena.
– Da li su to bile orgije? – pitao je voditelj.
– Tu se dešavalo sve i svašta. Mene niko ne može da uplaši kad ja govorim istinu. Ona kaže da će neko da popije tužbu. To je bilo pre dve godine i što me do sad nije tužila? Muškarci su bili polusvesni, svaki od njih se klati… Kataklizma. Za Anitu nemam kočnicu, pošto je slagala za Boška i za to će da plati – rekla je ona.
Foto: RED TV Printscreen
Autor: A. Nikolić

