SLOBA RADANOVIĆ OŠURIO PO RIJALITI-UČESNICIMA: “Nisam pristalica toga da…”
Pevač otvorio dušu!
Foto: Antonio Ahel/ATAImages
Sloba Radanović progovorio je o rijaliti-učesnicima koji nakon izlaska iz programa započinju pevačke karijere i priznao da nije pristalica toga da se popularnost gradi po svaku cenu. Pevač je istakao da veruje da kvalitet uvek pronađe svoj put do publike.
Osim toga, Sloba se osvrnuo i na svoje muzičke početke, ali i period početka 2000-ih godina koji pamti po lepim uspomenama.
Ovaj sadržaj je originalno objavljen na portalu Telegraf.rs. Ceo tekst možete pročitati direktno putem linka.
Prethodna vest
Sledeća vest

