PRODUKCIJA SAOPŠTILA IZMENE U RIJALITIJU: Drastično se sve menja, OVO je razlog!
Ivana Šopić saopštila zvaničnu odluku!
Foto: Republika, Shutterstock/Funstock, Printscreen/Pink TV
Došao je momenat da takmičari saznaju koga su gledaoci, ali i odabrani takmičari nominovali ove nedelje. Voditeljka Ivana Šopić saopštila je konačnu odluku koja je odredila ko ove nedelje pakuje stvari i odlazi u izolaciju.
POZNATO ŠTA SE DEŠAVA SA TERZOM POSLE “ELITE 9” – I ne sluti šta ga čeka! Milica Veličković mu sprema HAOS!
Odluka odabranih i odlazak u izolaciju
Ivana je na samom početku jasno otkrila ko su takmičari koji napuštaju Belu kuću i sele se u izolaciju.
Foto: youtube.com/Zadruga Official
– U izolaciju idu Milena, a od odabranih Asmin i Dača – rekla je Ivana.
Na ovu odluku Dača je imao vrlo kratak komentar, jasno stavljajući do znanja da ga ovakav ishod uopšte nije iznenadio.
– Očekivano – rekao je Dača.
Najmanji broj glasova i konačna odluka gledalaca
Potom je voditeljka prešla na najnapetiji deo večeri i saopštila ko je od takmičara imao najmanji broj glasova publike tokom nominacija.
Foto: youtube.com/Zadruga Official
– Ugroženi su Milosava, Miki, Murat, Sandra i Dragana – rekla je Ivana.
Čuvši svoje ime među ugroženima, Sandra je odmah burno reagovala i istakla da želi da napusti takmičenje.
– Želim kući – rekla je Sandra.
Ipak, Šopićka joj je ubrzo srušila planove, saopštivši konačnu odluku gledalaca i ime takmičarke koja je zapravo nominovana od publike.
– Možeš da se odmoriš još malo jer je Milosava nominovana – zaključila je voditeljka.
BONUS VIDEO
Prethodna vest
Sledeća vest

