Drama!
U toku je emisija ”Pitanja novinara” Joca je postavio pitanje Hani Duvnjak.
– Kako se osećaš kada te drugi učesnici vređaju, kako se sa svim tim nosiš? – glasilo je pitanje.
– Navikla sam. Nije da mi pada teško ali ceo život mi je tako, pa sam navikla. Odvratno je. Ne znaju me, a vide me na način kakav me je Anli predstavila. Nisu mi dali šansu da me upoznaju. Žele da me ubiju psihički – rekla je Hana.
– Ko te je najviše povredio? – pitao je Joca.
Foto: TV Pink Printscreen
– U vezi mog izgleda svačije. Povredile su me uvrede na kontu mog i Neriovog deteta. Ljudi više tu govore o sebi kada to rade. Kada je Aneli rekla da je Aria manje vredna od Nore, zakucala se i dokazala da nema emaptije. – rekla je Hana.
– Zašto si manje vredna od bilo koga u kući? Znamo kroz kakve si paklove prošla – nastavio je Joca.
– Zato što su puni mržnje i nemaju empatije. Odvratni su. Ahmići su dokazali sve što smo Nerio i ja govorili – rekla je Hana.
Foto: TV Pink Printscreen
Autor: Teodora Mladenović

