Luka otkrio zbog čega Anita više ne dolazi u emisije: “Zabranjeno joj je…” Svi ostali u šoku
Nakon što su gledaoci primetili da se Anita Stanojlović sve ređe pojavljuje u emisijama, njen partner Luka Vujović konačno je progovorio o razlozima odsustva. Tokom žustre rasprave u emisiji “Sa mesta splačina”, osim što je stao u Anitinu odbranu zbog afere “Bajadera”, otkrio je i zbog čega ona ne učestvuje u noćnom programu, čime je stavio tačku na brojne spekulacije.
Dodaj sd.rs kao željeni izvor na Googlu
Afera poznata kao “Bajadera” ponovo je bila glavna tema u rijalitiju, a tokom emisije “Sa mesta splačina” došlo je do žestoke rasprave između Luke Vujovića i Borislava Terzića Terze.
Voditelj Dačo Virijević otvorio je temu navodnih snimaka koji već danima izazivaju burne reakcije među učesnicima, a Terza je istakao da ne može da tvrdi da li nešto postoji ili ne.
– Luka i Anita su se uvredili jer si rekao da je ona bajadera. Zašto se vređaju ako već ne postoji ništa? – pitao je Dačo.
– Ne znam zbog čega, ako ništa ne postoji. Ja sam rekao da nisam gledao i da ne mogu da tvrdim da nešto postoji. Ja sam odreagovao zbog Milice i tih stvari koje slušam. Kad sam čuo još da je izgubila posao… – rekao je Terza.
– Đedović je demantovao u Narod pita za Bajaderu. Ispada onda da su ljudi lagali za Anitu. Anđelo je ostao sa njom do septembra u odnosu, a znači da nije video ništa – rekao je Luka.
– Kažu da ćeš se razočarati kad vidiš te klipove – rekao je Dačo.
– Mogu i ja Terzi da kažem što ga pogađa ako Anđelo nije slao ništa – rekao je Luka.
– Da li je istina da je zbog Bajadere prekinuo odnos? – pitao je Dačo.
– On je rekao da nije zbog toga – rekao je Luka.
– Da li je tebi Anita rekla da se njoj desilo? – pitao je Dačo.
– Devojka vodi zdrav život. Bila je u odnosu sa Anđelom, tako da bi Anđelo primetio. Matora je rekla da je ona bila za porodičan život, da su šetale i išle kod porodica. Matora i Anđelo nikad to nisu rekli. Sve ono što je meni Anita rekla nemam potrebe da pričam ovde. Ona bespotreno mnogo poštuje neke ljude – rekao je Luka.
– Terza je rekao da s ti kriv što Milica nije dobila neki posao, da li osećaš deo krivice? – pitao je Dača.
– To nije moguće, baš je poslodavac gledao ovo i veruje bez ijednog dokaza. Milici je ovo rečeno i u osmici. Pogledajte kakva pitanja dobija Anita. Devojka ima pravo da se promeni! Aniti svaki dan nešto dolazi i to je bila kap koja je prelila čašu. Kad se Anita porodi, nekako je naša priča slična, za njih dve, pa smo se smejali da budemo kumovi. Ja sam za osam godina izgubio prijatelje koji više nisu sa nama. Marinković će biti kum kad Anizta i ja budemo imali treće dete – rekao je Luka.
– Ono što je Kačavenda sinoć izgovorila je jako morbindo, ali oni su se najstrašniej vređali. Ono što je on trebi izgovarao za sestricu su jako morbidne stvari. I ja sam dobijao loša pitanja kad sam dobijao loše postupke – rekao je Terza.
– Kako komentarišeš što Anita bojkotuje emisije? – pitao je Dačo.
– Anita ne bojkotuje emisije ona mora da se okupa na bazenu, pa onda mora da ide da odmara u hlad. Njoj je zabranjeno da učestvuje u noćnim emisijama -vikao je Luka.
Svi komentari
(0)
