“Kad manipulator izgubi moć…” Kristina Spalević uputila javnu poruku Kristijanu Goluboviću? “Neko ovo treba da čuje danas”
Bivša partnerka Kristijana Golubovića oglasila se na društvenim mrežama nakon teškog perioda, tvrdeći da je bila izložena pritiscima, uvredama i internet nasilju.
Dodaj sd.rs kao željeni izvor na Googlu
Kristina Spalević ponovo je privukla pažnju javnosti nakon što je na svom Instagram profilu podelila objavu koja govori o ponašanju manipulatora, a mnogi su njene reči povezali sa situacijom kroz koju prolazi nakon raskida sa Kristijanom Golubovićem.
Naime, Kristina je podelila video u kojem se govori o tome kako manipulatori reaguju kada izgube kontrolu nad osobom.
Znaš li šta se desi kada manipulator shvati da je nad tobom zauvek izgubio moć?! Kada shvati da njegove suze više ne pale, da na njegove ucene više ne reaguješ i da njegove laži više ne mogu probiti tvoje granice? On neće odustati. Umesto toga, oni će promeniti bojno polje. Ako više ne mogu kontrolisati tebe, učiniće sve što mogu da kontrolišu ono što drugi ljudi misle o tebi – navodi se u objavi koju je Kristina podelila.
Uz snimak je dodala kratku, ali jasnu poruku:
– Kakav je*eni šablon. Neko ovo treba da čuje danas.
Ona je ranije, gostujući u jednoj emisiji, otvoreno govorila o problemima nakon raskida sa Kristijanom Golubovićem, ističući da je poslednjih meseci mnogo aktivnija na društvenim mrežama jer želi da pruži podršku drugim ženama koje prolaze kroz slične situacije.
– Danas više govorim zbog drugih žena nego zbog sebe, jer sam ja šest godina ćutala i trpela. Trenutno je najveći izvor internet nasilja prema meni upravo moj bivši partner, kroz svoje lajvove na TikToku i drugim mrežama – rekla je Kristina.
Kako je navela, nakon razlaza suočila se sa brojnim uvredama na račun njenog izgleda, majčinstva i privatnog života.
– Ljudi komentarišu moje majčinstvo, izgled i privatni život, stvari koje niko sebi ne bi smeo da dozvoli – istakla je Spalević.
Kristina je otkrila i da je prijavila određene stvari, tvrdeći da je bilo ozbiljnih pretnji.
– Prijavila sam ga, pretio je da će objaviti intimne snimke – navela je ona.
Govoreći o komentarima koje dobija na društvenim mrežama, Kristina je istakla da ju je iznenadilo ko najčešće ostavlja uvredljive poruke.
– Kada pogledam profile ljudi koji me vređaju, u velikom broju slučajeva to su žene starije od 50 godina. To su bake sa unucima na profilnim fotografijama. Zapitala sam se zašto je to tako i mislim da mnoge nisu imale hrabrosti da žive život kakav su želele, pa danas osuđuju druge žene koje su donele drugačije odluke – rekla je.
Posebno je govorila o periodu nakon njihovog razlaza, tvrdeći da su tada uvrede postale još intenzivnije.
– Prvi put sam izašla bez njega na koncert, snimak je imao nekoliko miliona pregleda, a njegov komentar bio je među najistaknutijima. Izvređao me je čovek sa kojim imam dvoje dece. Posle toga su krenule nove uvrede i ponižavanja – ispričala je Kristina.
Svi komentari
(0)
