“Nakon tragedije koja se desila, ne bih mogao da slušam bilo šta” – Marko Đedović uputio saučešće
Javno se oprostio od Marka Pantića i podelio tugu sa svojim pratiocima.
Dodaj sd.rs kao željeni izvor na Googlu
Smrt poznatog estradnog novinara Marko Pantić potresla je brojne kolege, prijatelje i javne ličnosti, a među onima koji su se oprostili od njega našao se i bivši rijaliti učesnik Marko Đedović.
Đedović, koji se i sam godinama bavio novinarstvom pre ulaska u rijaliti programe, nije krio koliko ga je vest o smrti kolege pogodila. Iako trenutno boravi na odmoru u Italiji, osetio je potrebu da se javno oprosti od Marka Pantića i podeli tugu sa svojim pratiocima.
Vidno potresen, Đedović je na društvenim mrežama objavio kratku, ali veoma emotivnu poruku:
„Saučešće!!! Ne bih mogao da slušam bilo šta nakon tragedije koja se desila… Izvinite. Srećan put Marko, i vidimo se svi na nekom boljem mestu…“
Njegove reči dirnule su mnoge pratioce, a objava je ubrzo izazvala veliki broj reakcija i poruka podrške porodici preminulog novinara.
Podsetimo, od Marka Pantića prethodno su se oprostili i Milan Milošević, Darko Tanasijević, Miljana Kulić, Milica Veličković, Sanja Grujić, Sanja Maletić, Marija Šerifović, Slađa Alegro, Marija Kulić, Slobodan i Jeja Radovanović i mnogi drugi a emotivne poruke i dalje pristižu na društvenim mrežama.
Odlazak Marka Pantića predstavlja veliki gubitak za domaće estradno novinarstvo, čiji je bio deo dugi niz godina, ostavljajući iza sebe brojne intervjue i uspomene koje će njegove kolege i publika dugo pamtiti.
Svi komentari
(0)
