“Tužiću je, pare je najviše bole” Nakon izlaska iz “Elite” zapretila tužbama: “Imam dokaze, mogla bih da je upropastim!”
Nakon napuštanja rijalitija “Elita”, Vanja je prvi put otvoreno govorila o vezi sa Markom Janjuševićem Janjušem, sukobu sa Milenom Kačavendom i bivšom prijateljicom Žanom Omniom. Tom prilikom poručila je da partneru veruje bez rezerve, ali i najavila da će pravdu zbog iznetih optužbi potražiti na sudu.
Dodaj sd.rs kao željeni izvor na Googlu
Nekadašnja učesnica rijalitija “Elita”, Vanja, priznala je da joj razdvojenost od Marka Janjuševića Janjuša teško pada i da svakodnevno prati dešavanja u Beloj kući.
– Pratim sve, gledam. Nedostaje mi puno, stvarno nisam verovala da će toliko da mi nedostaje. Pratim sve, koliko god sam u mogućnosti, a trenutno jesam. Kačavenda je jedva dočekala da ja izađem. Ne kažem da se sladi na osnovu mog zdravstvenog stanja, ali i to mogu da provučem jer je pominjala više puta… Mislim da je nikad srećnija i nikad zadovoljnija, ali smatram bez ikakvog pokrića. Kada je on u pitanju, sigurna sam u njega, verujem mu stoprocentno, ne sumnjam nijedne jedine sekunde da bi bilo šta uradio. Sve što smo pričali tamo, stoji i dalje. Odlično se ponaša, nemam nijednu zamerku. I ne treba tamo da me pozdravlja non-stop u emisijama, vidim ja sa strane, meni ljudi šalju kada me on pozdravlja i pominje. Znam da mu je teško, nek izdrži još malo, pa smo napolju zajedno -poručila je Vanja.
Ona se osvrnula i na odnos sa Milenom Kačavendom, za koju tvrdi da je jedva čekala njen izlazak iz rijalitija.
– – Mislim da je najpametnije da je tužim, jer je pare najviše bole, kada je udariš po džepu. Tako bih je više povredila nego da budem ista kao ona. Za razliku od nje, ja bih se bavila istinom, a ne lažima, kao ona, imam sve argumente i dokaze. Kada bih krenula da pričam o njoj, argumentovano bih mogla da je upropastim, da ide u rikverc, jer te stvari niko ne zna osim mene i njenog bivšeg muža i njoj bliskih ljudi, sestre, porodice, ostalih… A i o njima bih imala mnogo toga da kažem, o celoj toj družini. Sve što je o meni pričala, uglavnom je govorila o sebi.Kada sam izašla tada u decembru, čula sam se sa njom, stojim iza toga. Ovaj put ne, nisam je zvala, niti mi je palo na pamet, a nije ni ona mene. Moja sestra se čula sa njom jednom, dok sam ja bila unutra, kada je sve to počelo, kada se desilo… Mislim da joj je tada rekla da mi zamera zašto sam je pominjala.
Dodala je da planira da Mileni vrati novac javno, pred kamerama.
– Nisam se čula sa njom, niti planiram, niti želim. Milena kada bude izašla, doneću joj u emisiju te pare koje sam joj dužna, da se sve to snimi. Mislim da je tako najbolje, nego da zovem Tanju, da dajem njoj… Bitno je da se snimi, da se vidi da sam joj dala, da ne bude da nisam. Čist račun, duga ljubav – rekla je Vanja.
Posebno se osvrnula na sukob sa bivšom prijateljicom Žanom Đorđević Maliković, poznatijom kao Žana Omnia, koja ju je optužila da je bila u vezi sa njenim bivšim suprugom.
– Nisam se čula sa Žanom, dan po mom izlasku otišla je na more, po saznanjima njenog bivšeg muža, a mog ljubavnika, kako ga ona naziva. Kada sam izašla dočekalo me je mnogo stvari, dok sam sve ispratila… Kada sam sve to videla, šta je sve ispričala, došlo mi je u tom trenutku da je zovem, da nađem gde je, da joj objasnim neke stvari, ali sam se iskontrolisala. Mislim da je tako najbolje. Mogla bih o njoj da pričam tri dana i tri noći, a možda i hoću, videćemo – najavila je Vanja, koja će pravdu potražiti na sudu.
Svi komentari
(0)
