Vekli šef poslao obaveštenje – prva reakcija Mine Vrbaški, otkrila šta se dešava napolju
Nedeljno jutro u Beloj kući počelo je uz glasnu muziku koju je pustio Veliki šef, označivši početak novog dana u “Eliti”. Dok su pojedini takmičari pokušavali da ukradu još koji minut sna pred večerašnje izbacivanje i intervjue sa Darkom Tanasijevićem, Mina Vrbaški privukla je svu pažnju nesvakidašnjim buđenjem svog dečka Viktora.
Dodaj sd.rs kao željeni izvor na Googlu
Nedelja je u “Eliti” tradicionalno nešto opuštenija, pa takmičari imaju priliku da spavaju malo duže pre nego što ih uveče očekuju izbacivanje i razgovori sa voditeljem Darkom Tanasijevićem.
Ipak, Veliki šef nije dozvolio da odmor predugo potraje.
Takmičare je ovog jutra probudila energična plejlista sastavljena od Nućijevih hitova i moderne trep muzike.
Dok su zvuci muzike odzvanjali Belom kućom, mnogi učesnici nisu želeli odmah da ustanu. Neki su nastavili da spavaju, dok su drugi ostali da leže u krevetima, pokušavajući da ugrabe još nekoliko trenutaka odmora.
Mina Vrbaški zaigrala iznad Viktora
Najviše pažnje privukla je Mina Vrbaški koja je rešila da na poseban način razbudi svog dečka Viktora.
Čim je čula muziku, popela se na krevet i zaigrala iznad njega u ritmu pesama. Viktor je još bio bunovan, ali nije skidao pogled sa Mine dok je plesala i pokušavala da ga razbudi.
U jednom trenutku mu je poručila šta se dešava napolju:
– Napolju je tri puta toplije danas nego juče. Hoćeš da ti donesem kafu?
Njena energija i dobro raspoloženje obeležili su početak dana u Beloj kući.
Maja Marinković raspoložena od ranog jutra
Dobro raspoloženje nije krila ni Maja Marinković.
Dok je muzika svirala, Maja je igrala u ritmu pesama, a istovremeno sređivala svoj krevet i pažljivo slagala stvari oko sebe. Posebnu pažnju posvetila je sitnicama na noćnom stočiću, među kojima se nalazio i ukras sa likom Stiča, popularnog Diznijevog vanzemaljca.
Ostaje da se vidi kako će današnje dobro raspoloženje uticati na takmičare pred još jedno napeto veče u “Eliti”, kada će jedan od učesnika zauvek napustiti Belu kuću.
Svi komentari
(0)
