Trese se Bela kuća: Stanija isponižavala Anitu a onda uleteo Anđelo i brutalno zaratio sa Lukom, haosu nema kraja
U sve je upletena PR Tamara.
Dodaj sd.rs kao željeni izvor na Googlu
U toku emisije “Pitanja gledalaca”. Voditelj Milan Milošević pročitao je naredno pitanje za Anitu Stanojlović.
Tamara ništa nije napravila za tebe napoju, već samo priča o tebi, šta bi ti rekla na to?
– Može da radi šta hoće. Ja njoj verujem sto posto. Ona će mene odbraniti napolju koliko god može – rekla je Anita.
– Sad kad izađeš napolje bićeš mnogo veća zvezda, jer se seti kakva sam bila ja kad sam imala PR. Jedan hornorar nedeljno naravno da opravdava da je iznela sve o Anđelu i sahranila ga. Ja ovoj velikoj zvezdi čestitam i mojoj PR, a ja sam sad fikus – rekla je Stanija.
– Ironična je. Znam da me brani bez ijednog dinara. Ja sam pobedila bez PR-a – dodala je Dobrojevićeva.
– Stanija je bila ironična. Rekla je da nikad nije gledala njene svađe sa Anđelom, odakle onda zna da je Taša sahranila – rekao je Luka Vujović.
– Ja sam samo videla najlepšu moguću poruku napolju od Anđela kad je raskidao – rekla je Stanija.
– Jedini demant je što si ti meni tražila da se pomiriš sa mnom – rekao je Anđelo.
– Evo jeste, ali ne želimo temu s tobom. Rekla je da te voli i dalje – rekao je Luka.
– Ona ne zna da voli. Do kraja života kad me budete provlačili, dobićete povratnu. idite svojim putem, daj Bože da me nikad ne spomenete – rekao je Anđelo.
– Što je uzimaš u usta? – pitao je Luka.
– Ja sam od nje dobio flašu vina u hotelu – rekao je Anđelo.
Svi komentari
(0)
