Obrnuo ploču!
Voditelj Darko Tanasijević porazgovarao je sa Borislavom Terzićem Terzom.
– Koliko dugo ćutiš Aniti i Luki kolio ti smeta što provlače majku tvog deteta? – pitao je Darko.
– Milica se konstatno koristi u svađi sa drugim ljudima, više nisam mogao da podnesem da se pričaju stvari o njoj. Milan je rekao da je gostovala kod Lune i da je rekla da je želela dete sa Boškićem, a nije htela sa svakim. Da je ona rekla an to odmah za trojke sa Boškićem. Nije mi bilo dobro, spustio sam glavu. Šta je njoj Milica kriva? To su lažna drugarstva i prijateljstva, Milici sam rekao da će ljudi iz rijalitija doći i oblatiti je ovde. I Aneli je govorila da je sa 30 ljudi spavala. Ispada da sklanjaju svoja sr*nja da bi nju kanalili. Ona nije više učesnica ovde. Ovaj narod koji nas gleda nas ostavlja do kraja i oni nas guraju ovde. S kim god sam ušao sa favoritima uvek sam izlazio kao pobednik u pitanjima naroda. Posle Munje i razočaranja, jako je teško naći prijatelja ili druga pogotovo kad mi se uneo Luka u facu i izazivao me. Ja sam njoj rekao da je bajadera jer sam hteo da je provociram – rekao je Terza.

Foto: TV Pink Printscreen
– Luka je danas rekao da ako si unakazio majku svog deteta šta se može očekivati od tebe jer nemaš empatiju prema trudnicama – rekao je Darko.
– On je taj koji je otišao osam godina i unakazio svoju porodicu, pa je ovde unakazio majku jednog deteta, on je dozvolio i da Aneli priča o Nini. Prevare se dešavaju, evo i Asmin je rekao šta je radio, samo je to javno. J*bi ga, zaljubio sam se u ovu devojku. On je meni rekao da je razmišljao da me uzme za kuma. On me ne zanima više, to je to. Anita i treba da mu bude ognjište, ali nemoj da se ljuti kad ja branim majku svog deteta – rekao je Terza.
Foto: TV Pink Printscreen
Autor: A.Anđić

