Bivša zadrugarka koja se družila sa Minom Vrbaški, otkrila da je Viktor varao: “Nije bio veran, govorio mi je da…”
Optužbe za prevaru i izdaju u odnosu Mine Vrbaški i Viktora Gagića isplivale su nakon što je Rada Todorović iznela tvrdnje da se iza njihove veze dešavalo mnogo više nego što je javnost znala.
Dodaj sd.rs kao željeni izvor na Googlu
U emisiji “Pitao bih za druga” otvorena je nova priča o odnosima bivših rijaliti učesnika Mine Vrbaški i Viktora Gagića, nakon što je gostovanje bivše učesnice rijalitija “Elita 9”, Rade Todorović, donelo niz tvrdnji o njihovom odnosu i dešavanjima iza kamera.
Rada je tokom razgovora za “Red TV”, iznela kako se, prema njenim rečima, situacija sa Minom i Viktorom odvijala na neočekivan način. Ona tvrdi da je odnos koji je izgledao kao prijateljstvo prerastao u komplikovane emotivne situacije i međusobna razočaranja.
– Poenta je što je Mina bila moja drugarica, a onda se smuvala s Viktorom kog je nabacivala meni sve vreme. Baš je ružno ispalo s njene strane zato što ako mi se predstavljala kao drugarica onda neću uzeti njenog dečka s kojim je u priči ili s bivšim – počela je Rada.
U nastavku emisije Rada je govorila i o kontaktu koji je imala sa Viktorovom porodicom nakon izlaska iz rijalitija, navodeći da je ostala u korektnim odnosima sa njegovom sestrom, dok, prema njenim rečima, porodica nema najbolje mišljenje o njegovom ponašanju u vezi.
– Rekla mi je (Viktorova sestra) da sam prema Viktoru bila mnogo korektna i da se nisam folirala kao neki i igrala rijaliti kao neki… Nadam se da će Viktor uvideti kad izađe da sam mu bila prijatelj i da sam sve pričala iz najbolje namere – dodala je.
Najviše pažnje izazvao je deo u kojem je Rada govorila o Viktorovom ponašanju tokom veze, tvrdeći da je dolazilo do nejasnih situacija i flertovanja i van odnosa sa Minom.
Viktor muvao Radu
Iako je znao za tog dečka iz obezbeđenja, meni je stalno dobacivao: “Ja i ti bi bili top, ali ti si mnogo luda”. Znači ni on nije bio veran – zaključila je Rada.
Svi komentari
(24)
