Haos na sve strane!
Lepi Mića dobio je reč kako bi prokomentarisao performans Aneli Ahmić sa venčanicom, a onda je prokomentarisao oglašavanje Aneline majke Grofice.
– Tebi sam rekao pre mesec dana da te više ne guraju u probleme, očigledno ih boli k*rac za tebe. Ja delim odnos Asmina sa njenom porodicom i njih dvoje same – rekao je Mića.
– što se Sita meša u vaš odnos? – pitao je Milan.
– I treba naravno! Ona je moja sestra, a Nora je moja ćerka. Meni je drago da njefga branite, svoja luica pokazujete. Je l’ on svestan da je autrijski sud već dobio klipove? Imam advokata u Austriji – rekla je Aneli.
Foto: TV Pink Printscreen
– Meni je sve bilo zanimljivo do trenutka kad si počela da pričaš o… Ljudi koji komentarišu imaju pravo da iznesu svoje mišljenje, to nije napad. Do jednog trenutka je bilo sve super, onda je počelo da gubi smisao.Depresija je nešto trajno, ona ne može da traje dva dana – rekla je Matora.
– Imam promene raspoloženja – rekla je Aneli.
– Koje dete od pet godina može tako da priča? Grofica kači ove stvari… Svi koristite to kao oružje – rekla je Matora.
Foto: TV Pink Printscreen
– Mi samo Noru štitimo od monstrum i njegove porodice – rekla je Aneli.
– Ja i dalje stojim pri stavu da ću joj dati punomčje i sve što traži – rekao je Asmin.
– I da te ne vidimo nikad više u životu – rekla je Aneli.
– Da ne vidim Aneli nikad više. Ja sam dokazao da njoj ne odgovara ni punomoćje, a ni kad kažem da će dobiti sve – rekao je Asmin.
Autor: N.Panić

